Warsztaty kreatywnego tworzenia

Dzisiaj opowiem trochę o warsztatach rękodzieła artystycznego, które prowadzę, i które dają mi sporo radości i satysfakcji. Nie każdy może wie, że z wykształcenia jestem pedagogiem.  Zajęcia z dziećmi są dla mnie idealną formą połączenia moich pasji i zainteresowań. Uwielbiam obserwować ich pracę i twórcze myślenie. Zaskakują mnie swoją pomysłowością, innym widzeniem świata.

W ciągu roku szkolnego prowadzę cykliczne warsztaty “Artystyczna Bajaderka” w Fabryce Kultury w Redzie. Realizuje tam swój autorski program. Prace wykonywane są w wielu różnych technikach, dlatego mam poczucie, że spotkania są ciekawe.

Galerię z 2 lat pracy można podziwiać tutaj:

MDK Reda – artystyczna bajaderka

MDK Reda – artystyczna bajaderka 2

Z Fabryką Kultury współpracowałam też prowadząc zajęcia w ferie zimowe i wakacje, stanowiska plastyczne podczas festynów i imprez plenerowych, rodzinnych warsztatów świątecznych.

W sierpniu tego roku zostałam zaproszona do współpracy przez Panią Magdalenę Jackiewicz – reprezentującą Stowarzyszenie “Dzieło Pomocy Rodzinie”. Wspólnie przeprowadziłyśmy zajęcia wspierające pracę Caritas przy Parafii pw. Św. Wojciecha w Redzie. Mam poczucie, że ta współpraca nie zakończy się na tym jednym spotkaniu, ponieważ idea powstania Stowarzyszenia jest mi bardzo bliska i potrzebna Mieszkańcom Redy.

Prowadzę też zajęcia dla dzieci podczas urodzin, warsztaty dla dorosłych (także w miejscu wskazanym przez Klientów).

Osoby zainteresowane współpracą ze mną zapraszam do kontaktu.

Joanna Gessler