Jestem pasjonatką rękodzieła artystycznego. W mojej rodzinie taką pasję dziedziczy się w genach. Od kiedy pamiętam zawsze szyłam, dziergałam, malowałam. Uwielbiam nadawać pozornie niepotrzebnym już przedmiotom nową formą, barwę – nowe życie! Od niedawna zajmuję się rękodziełem zawodowo. Z wykształcenia jestem pedagogiem, dlatego łączę swoje pasje prowadząc warsztaty z rękodzieła artystycznego. Na stałe współpracuję z Miejskim Domem Kultury w Redzie, gdzie realizuję autorski program  warsztatów pod nazwą “Artystyczna Bajaderka”. Okazjonalnie prowadzę zajęcia w wakacje i ferie, organizuję kreatywny czas na urodzinach, festynach, spotkaniach – nie tylko dzieci. Moim walorem jest znajomość wielu technik, dzięki czemu zajęcia są różnorodne i ciekawe.

Swoje prace udostępniam Klientom w sklepie internetowym ESY FLORESY, często są to pojedyncze egzemplarze lub krótkie serie. Wykonuję także prezenty personalizowane, okazjonalne, w ulubionym kolorze, z dedykacją itp. Wśród towarów w moim sklepie znajdują się też “gotowe” wyroby w stylu shabby chic, prowansalskim, skandynawskim, rustykalnym. Moje ulubione motywy to lawenda i róże. Zwolennicy sielskich klimatów znajdą tu coś dla siebie.

Zapraszam do czytania mojego bloga związanego z tematem artykułów do dekoracji wnętrz i rękodzieła a także do zakupów w moim sklepie.

Joanna Gessler