Szkatułki z imieniem dziecka – nowe realizacje

Szkatułki z imieniem dziecka – nowe realizacje

Co jakiś czas staram się pokazywać realizacje moich zamówień na szkatułki dla dzieci. Z doświadczenia widzę, że zakładka na blogu ma bardzo praktyczną funkcję, bo moi Klienci bardzo często szukają tu pomysłu na swój kuferek. Pamiętajcie, że można wprowadzać zmiany kolorystyki, aplikacji, proponować swoje pomysły. Taka historia przydarzyła się w związku ze szkatułkami na komunię dla dwóch dziewczynek. Osoba zamawiająca przysłała mi zdjęcie gotowego pudełka i poprosiła o podobny wzór. Pokażę Wam te prace jako pierwsze. Mam też realizację zestawu szkatułka z ramką. A pozostałe – w moim stylu.

Pamiętajcie też, że zawsze staram się mieć coś gotowego na półce – tak na ostatnią chwilę. Czasy mamy zwariowane, więc może okazać się, że planowany Chrzest będzie właśnie w najbliższy weekend – na takie sytuacje jestem przygotowana;)

Aktualne propozycje w sklepie internetowym: https://esyfloresy-gessler.pl/25-szkatulki-z-imieniem

Joanna Gessler

4 komentarze

 1. witam, jestem pod wrażeniem Pani umiejętności i kreatywności. Czy zechciałaby Pani wykonać kufer/skrzynię wspomnień dla mojej córki? Niedługo kończy 18 lat i chciałabym podarować Jej kufer, w którym będą pamiątki z Jej dzieciństwa (ulubiona przytulanka, książka, rysunki, listy do Mikołaja, itp). Z tego powodu potrzebna byłaby jednak większa skrzynia niż prezentowane na zdjęciach.

  • Istnieje możliwość wykonania większego kuferka – 30×40, wys. 24 cm. To już jest pakowne pudełko. Proszę o kontakt telefoniczny, tak łatwiej będzie omówić szczegóły. Zapraszam do zamówienia i pozdrawiam.
   Joanna Gessler
   609666910

 2. Szanowna Pani
  Prezentowane na stronie pudełeczka-skrzyneczki są bardzo urocze. Nie znalazłam nigdzie w opisie wymiarów takiej szkatułki, jeśli to nie problem, poproszę o taką informację oraz o możliwy termin realizacji. Potrzebuję na 10 urodziny córki, z imieniem Basia, może być w złamanej bieli (bo róż to już w tym wieku niekoniecznie 🙂
  Z góry dziękuję za informację

  • Szkatułki mają wymiar 30x20x14 cm. Wykonuję także większe – 40x30x23 cm

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *