Skrzynki z imieniem – idealny prezent dla dziecka

Skrzynki z imieniem – idealny prezent dla dziecka

Chciałabym dzisiaj przedstawić Państwu ofertę personalizowanych, ręcznie zdobionych  skrzynek prezentowych.

Najczęściej zamawiane są z okazji narodzin dziecka, Chrztu i pierwszych urodzin, ale nie tylko. Robiłam też szkatułki dla starszych dziewczynek, nastolatek i osób dorosłych. Ich ogromnym walorem jest fakt, że nie ma dwóch takich samych, taką mam naturę, że nawet gdy Klient wybiera wzór z mojej galerii prac, zawsze wtrącę tam coś nowego. Wcześniejsze prace mają pomóc Państwu i mi we wspólnym zaprojektowaniu Waszej niepowtarzalnej, jedynej skrzynki. Staram się, aby w mojej pracowni były zawsze minimum trzy gotowe prace dla tych, którzy potrzebują ich “od ręki” – są one wystawione w sklepie internetowym w zakładce:  http://esyfloresy-gessler.pl/27-dekoracje-do-pokoju-dziecka-z-drewna

Szkatułki zamawiane na zamówienie wykonywane są w ciągu minimum 5 dni roboczych (w zależności od ilości zamówionych towarów, termin ten może się wydłużyć). Cena jest stała i obejmuje: zdobienie skrzynki, naniesienie wewnątrz (na wieczku) niedługiej dedykacji bądź napisu ( np. kuferek Martusi, kuferek wspomnień, moje skarby itp) oraz umieszczenie imienia dziecka na owalnym elemencie zewnętrznym. Prace zdobione są wysokiej jakości farbami akrylowymi i profesjonalnymi materiałami do decoupage.

Istnieje możliwość wykonania do kompletu dodatkowych elementów ozdobnych do pokoju dziecka takich jak: wieszaki, ozdobne koniki na biegunach, skarbonki, chusteczniki, obrazki, stołeczki a także mmiejsze szkatułki.

Jeżeli szukacie Państwo oryginalnego, ponadczasowego upominku zapraszam do kontaktu.

Joanna Gessler

 

 

 

4 komentarze

  1. Witam, jaka jest cena takiej skrzyneczki?? Jaki rozmiar?? Chcialabym żeby skrzynka była różowo foletowa z kucykiem ? Da sie tak zrobic??

    • Jeżeli informacja jest aktualna – tak, da się zrobić w kolorach różowo-filoletowym. Wymiary – 20×30 wys. 14. Pozdrawiam. Joanna Gessler

  2. Witam,
    chciałam się zapytać o cenę takiej skrzynki już łącznie z kosztem dostawy do Warszawy,
    Dziękuję,

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *