Czapki zimowe – podsumowanie sezonu

Koniec ferii zimowych, to idealny czas na podsumowanie zimy. W tym sezonie nastawiłam się na dzierganie kolorowych czapek – głównie damskich.

Królowały trzy wzory. Najczęściej moje Klientki pytały o kolor oznaczony w moich ofertach jako kolor11 – czarny z neonami. Jest to wzór, który “rządzi” już kilka sezonów. Jest piękny i praktyczny, pasujący do odzieży w różnych kolorach. Sama noszę tą neonową czapkę i bardzo ją lubię.

https://esyfloresy-gessler.pl/czapki-damskie/712-czapka-beanie-boho-wzor-11a.html

Drugim hitem sezonu jest różowa czapka – u mnie ma symbol kolor17. Bardzo twarzowy i kobiecy model, który nie pozostaje niezauważonym. Wśród zamówień było niestandardowe – komin został wymieniony na szalik.

https://esyfloresy-gessler.pl/czapki-damskie/824-czapka-beanie-boho-wzor-17.html

Miejsce na podium zajmuje także czapka damska turkusowa.  Bardzo żywe kolory, piękne odcienie i energia potrzebna na zimę. To także lubią moje Klientki. W moich ofertach wyroby w tym kolorze mają symbol kolor13.

https://esyfloresy-gessler.pl/czapki-damskie/887-czapka-beanie-boho-wzor-12.html

To prawdziwe asy. Trzy kolory, które chcecie kupować.

Powstaje jednak wiele nowych wzorów w przypływie weny twórczej. To gratka dla tych, którzy lubią być oryginalni. Mieszam włóczki i kolory, bawię się tym i spełniam artystycznie.  Wielbicieli nietuzinkowych połączeń, takich, których nie spotkacie na ulicy także zapraszam do mojego sklepu internetowego, można złowić perełki i będzie ich coaz więcej. Głowa pełna planów i pomysłów – szkoda, że ręce tylko dwie;). Zaglądajcie do zakładki nowości w moim sklepie.

Ostatnio pożeglowałam w stronę niebieskości….

https://esyfloresy-gessler.pl/28-czapki-szaliki-rekawiczki?page=2

Joanna Gessler