Artykuły dekoracyjne do restauracji

Często wykonuję przedmioty na specjalne zamówienie, według pomysłu Klienta. Pierwszy raz miałam jednak przyjemność współpracować z Restauracją.

Pierwsze spotkanie z przesympatycznymi Właścicielami Restauracji 3 Ryby w Bolszewie odbyło się na “placu budowy”. Stary wystrój tego miejsca został całkowicie usunięty i wyłaniało się NOWE.

Zaczęliśmy od wybory kolorów, zaplanowaniu jakie dodatki będą potrzebne i wizyty w sklepie z farbami.

Tutaj rozpoczął się żmudny etap mojej pracy, czyli malowanie, szlifowanie, przecieranie, zdobienie itp.

Główna sala Rstauracji utrzymana jest w stylu marynistycznym. Wszystko jest jasne i apetyczne. Jest kącik zabaw dla dzieci i czytelne menu wypisane kredą na ścianie. Na stolikach pojawiły się wykonane w mojej Pracowni serwetniki, na parapetach skrzynki na kwiaty i zioła. Na ścianie wiszą obrazki z motywami morskimi a na bufecie znajdziecie dużą herbaciarkę i chustecznik, które dopełniają kolekcję. Tabliczki do oznaczania pomieszczeń są także moim dziełem.

W porze letniej Klienci mogą konsumować na zewnątrz. Tu klimat jest bardziej sielski. Cegła, dużo jasnego drewna i kwiatów. Na taras wykonałam serwetniki z truskawkami, które idealnie komponują się z tym miejscem. Z tarasu jest wyjście do ogrodu z oczkiem wodnym i złotymi rybkami:)

 

No i na koniec jedzenie. Drodzy Państwo, moje nazwisko zobowiązuje;)

A tak poważnie – jest pysznie!

Zostałam zaproszona na rybę – pstrąg w sosie koperkowym pozostał w mojej pamięci – był rewelacyjny.

Restauracja 3 RYBY  mieści się w Bolszewie przy ul. Wejherowskiej 12 (przy trasie E28). Zapraszam na pyszne, świeże jedzonko i obejrzenie moich prac na miejscu.

https://www.facebook.com/3ryby?fref=ts

 

Joanna Gessler